מתוק התפוח

מתוק התפוח

מה מסתתר מאחורי הבחירה של מומחי ה-IT בפתרונות Apple?

אם עד לפני שנים אחדות מחלקות IT רבות היו חסידות מושבעות של מוצרי Windows, היום התמונה היא לגמרי שונה. עבור יותר ויותר ארגונים הופכות המערכות של Apple לברירה הטבעית, ומי שנחשבה בעבר לכבשה השחורה של ה-IT תופסת במהירות את מקומה כבת המועדפת. למה זה קורה ומה עומד מאחורי השינוי? 

אחד המרכיבים החיוניים באיתור בעיות IT ובטיפול בהן הוא ניפוי משתנים בשיטת האלימינציה ברשת ובמכשירים של משתמשי-הקצה. מדובר בתהליך קריטי בעיקר כשמדובר במערכות הפעלה של
מחשבים שבהן נדרשות בדיקות רבות במיוחד.
הקורלציה היא פשוטה. ככל שיש יותר משתנים במשוואה – כך גדל הסיכון שמשהו ישתבש בדרך וקטן הסיכוי שיימצא לה הפתרון הנכון. מכאן נובעת החשיבות שיש למחשב עם אינטגרציה הדוקה בין
חומרה לתוכנה – כזו המאפשרת למחלקות ה-IT לשלוט באופן מלא בכל העדכונים התכופים של מערכות ההפעלה.

קונפיגורציה ללא אינטגרציה
איפה פה הבעיה, אתם שואלים? הבעיה היא שכשמדובר במחשבים שלWindows (שהייתה עד לפני שנים אחדות ההעדפה הכמעט הבלעדית של מחלקות ה-IT), אנחנו מוצאים את עצמנו לעיתים קרובות עם מספר קונפיגורציות חומרה שונות בין המחשבים. לחלק מהמחשבים יהיה כרטיס רשת מספק אחד, למשל, ולאחרים כרטיס מספק אחר, וכאשר נרצה לבצע עדכון של מערכת ההפעלה, כלל לא בטוח שהספקים של כרטיסי הרשת השונים יתמכו בעדכון כזה בצורה שקופה וקלה, אם בכלל. כל זה מוביל לכך שהעומס והקושי שמוטל על מחלקת ה IT בתחזוקת המחשבים רק הולך וגדל, ואילו שביעות הרצון של המשתמשים עלולה רק לרדת.

השינוי מתרחש מתחת למקלדת
אינטגרציה הדוקה ביו חומרה לתוכנת מערכת ההפעלה הייתה פותרת את הבעיה, ואת זה בדיוק ניתן למצוא במחשבי Mac המגיעים עם מערכת ההפעלה OS של אותו יצרן – Apple. המערכות של Apple מאפשרות למחלקות ה-IT להתאים את מכלול החומרה והתוכנה של המחשב לדרישות המשתמש ולנהל מספר גדול מאוד של מכשירי Apple בו זמנית ביעילות רבה.
Apple מספקת את כל העדכונים הנדרשים בעת הרצת תוכנת העדכון למערכת הפעלה OS. מכיוון שמוצרי החברה אינם עובדים בקוד פתוח, ויש מעט מאוד קונפיגורציות אפשריות עבור מכשיריה, הרי שאם מתעוררת בעיה – ניתן ליצור קשר עם התמיכה ולפתור אותה בקלות ובמהירות, ביחד.

אין ספק שלעתים ניתן למצוא מפרט מחשב דומה בעלויות נמוכות יותר, אבל חשוב לזכור שהמחיר הנמוך עלול להסתיים בבזבוז משאבים על חיפוש דרייברים ועדכונים לכרטיסי חומרה שונים, בזמנים שונים. והעדכונים האלה לרוב כלל לא קיימים וגוררים רכישות חדשות ומיותרות. ומה אתם כאנשי IT רוצים יותר מלהיות בטוחים וליהנות מראש שקט?
מחלקות IT רבות מבינות זאת, והיום אפשר לראות את השינוי מתרחש ממש מתחת למקלדת; רבים מאלה שהיו עד לפני שנים אחדות חסידים מושבעים של מוצרי Windows, בוחרים היום ב – Apple ומערכות האינטגרציה שלה הן ללא ספק גורם משמעותי שהכריע את הכף.

אם גם אתם רוצים ליהנות מחוויית המשתמש המושלמת שלApple , משקט נפשי וממערכות ארגון יעילות, בטוחות ואמינות, דברו איתנו.

Wediggit היא משווקת מורשית של Apple (AAR), שותפה בכירה בעלת הסמכת Apple Solution Expert (ASE) הראשונה בישראל המספקת את מגוון הפתרונות של Apple לחינוך ועסקים. Wediggit היא החברה היחידה המציעה פתרון מקיף הכולל אפיון והתאמה של מוצרים לצורכי
הלקוח, מערכת ניהול jamf ומערך שירות, הטמעה ותמיכה שוטפת הן למחלקות ה-IT והן למשתמשי הקצה בארגון.